RSS Коментарі

Творчі канікули – 2024

03.06.2024 Конкурси Оксана Володимирівна

Дорогі друзі, юні поети й прозаїки! Дев’ятий рік поспіль проводиться Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули», який продиктований бажанням ближче пізнати ваші настрої, сучасні дитячі мрії, цікавістю сприйняття вами природи, розуміння історії, сенсу та мети життя, того, що є невід’ємного частиною буття. А відтак пропонуємо проявити свій талант і хист на літературній ниві та долучитися до конкурсу, який ініційований Національною бібліотекою України для дітей спільно з Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей, Національною секцією Міжнародної ради з дитячої книги (IBBY), Національною спілкою письменників України та БО Фонд Миколи Томенка «Рідна країна».

Взяти участь Конкурсі можуть діти з усіх територіальних громад області у 2-х вікових категоріях: 11-13 років та 14-18 років. Традиційно чекаємо на ваші роботи у номінаціях: (далі…)

Пишаємося нашими переможцями!

Конкурси Оксана Володимирівна

Завершився Всеукраїнський конкурс дитячої творчості “Україна – мрія”, в якому взяло участь 2647 індивідуальних та колективних робіт і 87 з них – з Вінниччини. На фінальний тур конкурсу від Вінницької області надіслано 11 робіт учасників у трьох номінаціях. Радіємо, що серед його переможців володарка Гран-прі у категорії “Вироби декоративно-прикладного мистецтва” Пекурару Анна з м. Вінниці, а також гурток “Золота соломка” Гайсинського міського будинку школярів і молоді (керівник Вікторія Володимирівна Горішевська) зі спеціальною відзнакою БО” Фронт допомоги”! Вітаємо переможців та бажаємо їм невичерпної енергії й оптимізму! Пропонуємо ознайомитися з роботами переможців Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Україна – мрія” за посиланням: https://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=11139

Підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Україна – мрія!”

21.05.2024 Конкурси Оксана Володимирівна

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Україна – мрія”. Роботи учасників Конкурсу оцінювали провідні спеціалісти Вінницької обласної бібліотеки для дітей та юнацтва ім. Івана Франка та досвідчені експерти – фахівці дитячих творчих студій: Тесленко Іван Миколайович, викладач малювання, лозоплетіння вінницької студії «Барви України» та Рибак Галина Миронівна, керівниця вінницької творчої студії «Барвистий досвід».

Згідно з умовами Конкурсу роботи учасників оцінювались у 2-х вікових категоріях: молодша (7-13 р.р.) та старша (14-18 р.р.). Враховуючи суму балів, які виставили усі члени журі, серед 87 надісланих робіт, переможцями визнано:

Молодша вікова категорія:

 • Плахотнюк Ангеліна, 11р., с. Клембівка Ямпільської ТГ Могилів-Подільського району– в номінації «Малюнок»
 • Бойко Єлизавета, 13 р., м. Гайсин, Гайсинський район – в номінації «Малюнок»
 • Каранюк Анна, 13 р., м. Гайсин, Гайсинський район – в номінації «Малюнок»
 • Леонтієв Андрій, 11 р., м. Бар, Жмеринський район – в номінації «Вироби декоративно-прикладного мистецтва»
 • Колективна робота учасників гуртка «Золота соломка» закладу позашкільної освіти Гайсинського міського будинку школярів і молоді Гайсинської міської ради – в номінації «Вироби декоративно-прикладного мистецтва»
 • Ільчук Богдана, 13 р., м. Калинівка, Хмільницький район – в номінації «Текстовий опис»
 • Антонець Назар, 13 р., м. Липовець, Вінницький район – в номінації «Текстовий опис»

(далі…)

Підсумки обласного туру ІІІ Всеукраїнського екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках»

01.04.2024 Конкурси Оксана Володимирівна

Підведено підсумки обласного туру ІІІ Всеукраїнського екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках», метою якого стало привернення уваги до проблем знищення природи України в результаті війни, виховання у дітей бережливого ставлення до природи та навколишнього середовища, розкриття у їхній творчості прагнення до відновлення і збереження природних ресурсів у світі та в Україні зокрема.

До обласного оргкомітету надійшло 108 конкурсних робіт з Вінницької, Барської, Гайсинської, Калинівської, Ямпільської, Погребищенської, Турбівської, Липовецької, Могилів-Подільської, Агрономічної, Крижопільської, Гніванської, Джуринської, Томашпільської, Райгородської, Немирівської територіальних громад Вінницької області, які оцінювалися художніми експертами – науковими співробітниками та керівництвом Вінницького обласного художнього музею та провідними фахівцями обласного методичного центру по роботі з дітьми та юнацтвом.

Найактивнішими стали учасники з Барської, Погребищенської, Липовецької, Немирівської, Могилів-Подільської, Крижопільської, Гайсинської та Джуринської ТГ.

За підсумками роботи обласного журі (далі…)

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Україна – Мрія!»

20.02.2024 Конкурси Оксана Володимирівна

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Україна – Мрія!» до 10-х роковин початку російсько-української війни в рамках проєкту «10 тисяч мрій для звільнених територій» і Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

Тематичний напрям конкурсних робіт – теза «Україна майбутнього».

На конкурс приймаються індивідуальні та колективні роботи.

Вік учасників:

 • 7-13 років;
 • 14-18 років.

Конкурс проводиться у чотирьох категоріях:

 • малюнок;
 • вироби декоративно-прикладного мистецтва;
 • текстовий опис;
 • віртуальна модель або відеосюжет.

(далі…)

Увага! ІІІ Всеукраїнський екологічний конкурс дитячого малюнка “Майбутнє планети у наших руках”

14.02.2024 Конкурси Оксана Володимирівна

Стартував ІІІ Всеукраїнський екологічний конкурс дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках», ініційований Національною бібліотекою України для дітей.

У Конкурсі беруть участь діти до 18 років у 3-х вікових категоріях:
– дошкільники та учні 1-4 класів
– учні 5-8 класів
– учні 9-11 класів.

На Конкурс у кожній віковій категорії приймаються індивідуальні та колективні роботи. (далі…)

Результати обласного online-конкурсу краєзнавчих відеороликів «Яскраві пазли Вінницького краю»

27.09.2023 Конкурси Оксана Володимирівна

Обласний online-конкурс краєзнавчих відеороликів «Яскраві пазли Вінницького краю» вийшов на свою фінішну пряму. Його учасники мали змогу гучно заявити про свої здібності, талант, продемонструвати власні доробки в творчому змаганні молоді зі створення відеороликів, що знайомлять нас з неймовірно багатою культурною спадщиною рідного краю, історичними подіями та фактами, що відбувалися та території громади в певний період її розвитку та відтворюють усталені звичаї і обряди свого регіону. До цього своєрідного змагання долучилися учасники (далі…)

Оголошення переможців літературного конкурсу “Творчі канікули – 2023”

26.09.2023 Конкурси Оксана Володимирівна

Вже вкотре учасники з Вінниччини приймають участь у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі “Творчі канікули”, ініційованого Національною бібліотекою України для дітей. Всі надіслані на конкурс роботи уважно переглянуті та оцінені літературними експертами та фахівцями Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва. Маємо зауважити, що юним талантам вдалося вразити членів журі неабиякими творчими здібностями, власним поглядом на події сьогодення, а також беззаперечною вірою у нашу Перемогу.

Перший етап конкурсного відбору кращих робіт у шести номінаціях подолано. Час оголошувати переможців. (далі…)

Творчі канікули – 2023

28.06.2023 Конкурси Оксана Володимирівна

 

Дорогі друзі! Вже всьоме стартував Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули». Пропонуємо і вам долучитися до участі в ньому. Віримо, що так ви зможете відкрити у собі письменницький талант, проявити на повну свої творчі здібності, віддзеркалити у своїх доробках все те, що хвилює нас сьогодні. Не пасуйте перед викликами, реалізуйте себе у творчості!

Чекаємо на ваші роботи. Натхнення вам та успіху! З умовами Конкурсу просимо ознайомитись за посиланням

 

Наша участь в конкурсі “Конституція для всіх: і великих, і малих”

02.06.2023 Конкурси Оксана Володимирівна

Національна бібліотека України для дітей другий рік поспіль організовує Всеукраїнський конкурс з правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих», приурочений Дню Конституції України. Цьогоріч наша бібліотека долучилася до участі в ньому та підготувала дві конкурсні роботи. Маємо надію, що зусилля всіх учасників, які доєдналися до створення колективного відеоролику-презентації із декламування статтей книжки «Конституція для всіх: і великих, і малих», будуть оцінені глядачами та членами Журі і поглиблять знання дітей про права, обов’язки та відповідальність, сприятимуть формуванню у них правової свідомості і культури. (далі…)