RSS Коментарі

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Україна – Мрія!»

20.02.2024 Конкурси Оксана Володимирівна

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Україна – Мрія!» до 10-х роковин початку російсько-української війни в рамках проєкту «10 тисяч мрій для звільнених територій» і Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

Тематичний напрям конкурсних робіт – теза «Україна майбутнього».

На конкурс приймаються індивідуальні та колективні роботи.

Вік учасників:

  • 7-13 років;
  • 14-18 років.

Конкурс проводиться у чотирьох категоріях:

  • малюнок;
  • вироби декоративно-прикладного мистецтва;
  • текстовий опис;
  • віртуальна модель або відеосюжет.

(далі…)

Увага! ІІ Всеукраїнський екологічний конкурс дитячого малюнка “Майбутнє планети у наших руках”

14.02.2024 Конкурси Оксана Володимирівна

Стартував ІІ Всеукраїнський екологічний конкурс дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках», ініційований Національною бібліотекою України для дітей.

У Конкурсі беруть участь діти до 18 років у 3-х вікових категоріях:
– дошкільники та учні 1-4 класів
– учні 5-8 класів
– учні 9-11 класів.

На Конкурс у кожній віковій категорії приймаються індивідуальні та колективні роботи. (далі…)

Результати обласного online-конкурсу краєзнавчих відеороликів «Яскраві пазли Вінницького краю»

27.09.2023 Конкурси Оксана Володимирівна

Обласний online-конкурс краєзнавчих відеороликів «Яскраві пазли Вінницького краю» вийшов на свою фінішну пряму. Його учасники мали змогу гучно заявити про свої здібності, талант, продемонструвати власні доробки в творчому змаганні молоді зі створення відеороликів, що знайомлять нас з неймовірно багатою культурною спадщиною рідного краю, історичними подіями та фактами, що відбувалися та території громади в певний період її розвитку та відтворюють усталені звичаї і обряди свого регіону. До цього своєрідного змагання долучилися учасники (далі…)

Оголошення переможців літературного конкурсу “Творчі канікули – 2023”

26.09.2023 Конкурси Оксана Володимирівна

Вже вкотре учасники з Вінниччини приймають участь у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі “Творчі канікули”, ініційованого Національною бібліотекою України для дітей. Всі надіслані на конкурс роботи уважно переглянуті та оцінені літературними експертами та фахівцями Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва. Маємо зауважити, що юним талантам вдалося вразити членів журі неабиякими творчими здібностями, власним поглядом на події сьогодення, а також беззаперечною вірою у нашу Перемогу.

Перший етап конкурсного відбору кращих робіт у шести номінаціях подолано. Час оголошувати переможців. (далі…)

Творчі канікули – 2023

28.06.2023 Конкурси Оксана Володимирівна

 

Дорогі друзі! Вже всьоме стартував Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули». Пропонуємо і вам долучитися до участі в ньому. Віримо, що так ви зможете відкрити у собі письменницький талант, проявити на повну свої творчі здібності, віддзеркалити у своїх доробках все те, що хвилює нас сьогодні. Не пасуйте перед викликами, реалізуйте себе у творчості!

Чекаємо на ваші роботи. Натхнення вам та успіху! З умовами Конкурсу просимо ознайомитись за посиланням

 

Наша участь в конкурсі “Конституція для всіх: і великих, і малих”

02.06.2023 Конкурси Оксана Володимирівна

Національна бібліотека України для дітей другий рік поспіль організовує Всеукраїнський конкурс з правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих», приурочений Дню Конституції України. Цьогоріч наша бібліотека долучилася до участі в ньому та підготувала дві конкурсні роботи. Маємо надію, що зусилля всіх учасників, які доєдналися до створення колективного відеоролику-презентації із декламування статтей книжки «Конституція для всіх: і великих, і малих», будуть оцінені глядачами та членами Журі і поглиблять знання дітей про права, обов’язки та відповідальність, сприятимуть формуванню у них правової свідомості і культури. (далі…)

“Яскраві пазли Вінницького краю”: обласний online-конкурс краєзнавчих відеороликів

17.04.2023 Конкурси Оксана Володимирівна

До уваги всіх зацікавлених!

Стартував обласний online-конкурс краєзнавчих відеороликів “Яскраві пазли Вінницького краю”. Це своєрідне змагання обдарованих творчих особистостей зі створення відеороликів краєзнавчого змісту, в основі яких показ сюжетів про історичне минуле, звичаї та обряди, дивовижні куточки природи, архітектурні споруди чи пам’ятки свого регіону, відомих і талановитих людей рідного краю.

Конкурс є відкритим серед молоді віком 15-22 роки.

Роботи учасників приймаються у період з 25 квітня по 25 липня 2023 року. (далі…)

ІІ Всеукраїнський конкурс із правового просвітництва

02.03.2023 Конкурси Оксана Володимирівна

Увага! Розпочався ІІ Всекураїнський конкурс із правового просвітництва “Конституція для всіх: і великих, і малих” до Дня Конкституції України. Його метою є популяризація Конституції України, формування у дітей правового світогляду та правової культури, розвиток громадянської освіченості.

Конкурсним завданням є створення колективного відеоролику-презентації, на якому колектив дітей декламує статті книжки «Конституція для всіх: і великих, і малих», які самостійно обирає для виконання завдання. Витяг з цієї книжки доступний на сайті НБУ для дітей за посиланням.

Запрошуємо колективи (у т.ч. класи) дітей молодшого та середнього шкільного віку від 6 до 12 років до участі в Конкурсі. Звертаємо вашу увагу, що до розгляду в ньому приймаються виключно колективні відео.

Вимоги до конкурсної роботи та  уся детальна інформація в Положенні Конкурсу за посиланням: https://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=10520.

Підведено підсумки конкурсу дитячої листівки «Дітям світу – сонце й мир!»

18.10.2022 Конкурси Оксана Володимирівна

310603282_1296368431118432_2324229533442547915_nДорогі друзі! Ми раді підвести підсумки обласного туру Міжнародного конкурсу дитячої листівки «Дітям світу – сонце й мир!», приуроченого Всесвітньому дню дитини. Дякуємо всім учасникам, без винятку, які надіслали нам свої роботи. А їх надійшло на адресу нашої бібліотеки аж 75! Ваша творчість – це чудовий подарунок усім дорослим, яких ви радуєте своєю щирістю і талантами! Обрати переможців нам було надзвичайно складно, проте кращих визначено. Отож вітаємо: (далі…)

Підсумки конкурсу “Творчі канікули – 2022”

12.09.2022 Конкурси Оксана Володимирівна

Літо промайнуло, а відтак – закінчилися канікули, а разом із ними і прийом творчих робіт на Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули–2022». Тож пора оголошення його результатів. Ми вдячні кожному, хто проявив силу власного таланту і надіслав до нашої бібліотеки свої твори. Щиро вітаємо переможців конкурсу на обласному рівні:

Молодша вікова категорія:

  • Півторак Ніка, 11р., м. Іллінці Вінницького району – в номінації  «Знайомтеся – це ми!»
  • Макарцева Надія, 12 р., с. Зеленянка Крижопільської ТГ Тульчинського району – в номінації «Моя Україна: з вірою у Перемогу»
  • Бабій Вікторія, 11 р., с. Мигалівці Барської міської ТГ Жмеринського району – в номінації «Природа – джерело натхнення та краси»

(далі…)