RSS Коментарі

Бібліотека відновлює свою роботу

02.07.2020 Афіша Оксана Володимирівна

На час карантину

02.04.2020 Афіша Оксана Володимирівна

Темі голодомору 1932-1933 рр. присвячується

30.11.2015 Афіша Оксана Володимирівна

Темі голодомо́ру 1932-1933 рр. в Україні присвячено новий роман вінничанки Наталки Доляк “Чорна дошка”, що став «Вибором видавця» на найпрестижнішому літературному конкурсі України “Коронація слова” – 2014. Авторка називає його своїм першим вистражданим рукописом. В основі сюжету історія журналіста Леся, який працює в газеті й щиро вірить у те, що пише про досягнення радянської влади. І припиняє він вірити тоді, коли їде у рідне село й бачить на власні очі, який голодний жах панує в українському селі.

Буктрейлер на книгу Н.Доляк “Чорна дошка” (https://youtu.be/SPEbIIjeedA) (далі…)

Читаємо всією сім’єю

08.05.2014 Афіша Оксана Володимирівна

15 травня 2014 року в Міжнародний день сім’’ї  з 11.00 до 12.00 год. бібліотека запрошує всіх любителів книги міста Вінниці до участі в флешмобі «Читаємо всією сім‘єю». Всі учасники заходу зможуть поспілкуватися, познайомитись з цікавою літературою, знайти нових друзів та весело провести час. Основною умовою участі є книга, газета або журнал, взяті в бібліотеці.

В рамках флешмобу вінничан очікує читання вголос творів сучасників, малюнок на асфальті за темою заходу, створений бібліотекарями та іншими учасниками дійства.

Оскільки очікується тепла сонячна погода, організатори гарантують гарний настрій, море посмішок і (далі…)

Долучись до встановленого рекорду!

20.10.2010 Афіша Оксана Володимирівна

Благодійний фонд Влади Прокаєвої “Обдаровані діти – майбутнє України” та Книга рекордів України оголошують безпрецедентну всеукраїнську промо-акцію “1 000 000 думок про книгу“, що проводиться в рамках Всеукраїнського благодійного проекту “З книгою в серці”. Метою акції є привернення громадської уваги до проблеми кризи читання серед молоді, популяризація книги та заохочення молоді до систематичного читання.

Дайте відповідь на одне з питань:

– Який вплив чинить книга на формування особистості?

– Сучасна українська книга, яка вона?

– Книга, яка відкрила вам світ

– Улюблена книга дитинства

– Книга, яка сформувала ваше життєве Кредо?

– Книга чи Інтернет?

– Яка книга стала вашим другом та порадником?

– Роль книги у вашому самовдосконаленні

Відповіді надсилайте на Е-mail: dumka@prokaevafund.org

Найкращі роздуми та висловлювання будуть опубліковані в Альманасі “Думки про книгу”, а їх автори отримають дипломи від “Книги рекордів України”.

Давайте популяризувати українську книгу і піднімати престиж читання разом!

Готуємось відзначати Всеукраїнський день бібліотек

21.09.2010 Афіша Оксана Володимирівна

30 вересня уся бібліотечна спільнота в черговий раз святкуватиме своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Для своїх відвідувачів цей день оголошено Днем Відкритих Дверей, а зусиллями працівників книгозбірні розроблено різноманітні заходи, які сприятимуть підвищенню її іміджу, сприятимуть утвердженню значимості ролі бібліотеки в сучасному громадянському суспільстві. (далі…)

Бібліотечні послуги в період канікул

11.06.2010 Афіша Оксана Володимирівна

На час роботи літніх пришкільних таборів та в період проведення екскурсій працівники бібліотеки пропонують учням шкіл змістовно провести вільний час у стінах бібліотеки та прийняти участь у заходах, які будуть цікаві для учнів 5-11 класів. (далі…)

Вислови свою думку з приводу прочитаних книг!

19.05.2010 Афіша Оксана Володимирівна

У літній період в читальному залі нашої бібліотеки буде організовано виставку-рекомендацію на допомогу організації дозвілля молоді та розвитку і популяризації сімейного читання «Для серця та розуму». Просимо  не залишатися байдужим та вказати на ті книги, які вразили Вас у свій час та котрі  Ви порадили б прочитати своїм друзям, знайомим і рідним. Ваші пропозиції будуть враховані при оформленні вищевказаної виставки та використані в подальшому в нашій роботі.

Обслуговування відвідувачів відновлено

23.11.2009 Афіша Оксана Володимирівна

З 23 листопада відновлено обслуговування користувачів бібліотеки в звичному для них режимі. То ж запрошуємо відвідати книгозбірню, аби насолодитися магією читання, всіх, хто вже звик  до згаяння часу вдома. Чекаємо також на зустріч зі студентами та школярами, які  потребують нагальної інформації з навчального процесу. Будемо раді бачити і мешканців мікрорайону, що не уявляють свого життя без спілкувння з бібліотекою.