Минуло 10 років з часу, як у серпні 2001 року було відкрито для мешканців мікрорайону олієжиркомбінату філію обласної бібліотеки для юнацтва по вул. Гладкова,3. За цей час її корстувачами стали понад 1,5 тис. дітей, підлітків і просто пересічних громадян, фонди поповнилися новими цікавими виданнями, а сама книгозбірня набула сучасного вигляду з новими меблями та комп’ютерним обладнанням. (далі…)
Кожен народ має свої святині, звичаї, обряди, символи. Є вони і в нашого народу. В усіх народів світу існує повір’я, що той, хто забув звичаї своїх батьків, ніде не знайде собі притулку та пристановища, бо він загублений для свого народу.
“Немає переводу добрим звичаям народу” – під такою назвою 20 жовтня на філії бібліотеки пройшло народознавче свято. (далі…)
У жовтні ц.р. світова громадськість відзначає 200-літній ювілей всесвітньо відомого угорського композитора, піаніста-віртуоза, диригента, педагога, публіциста і громадського діяча ХІХ століття Ференца Ліста. В зв’язку з цим 2011 рік було оголошено Міжнародним роком великого Маестро. В Україні відкриття року Ф.Ліста відбулося в Національній філармонії на сцені Колонного залу ім. М.Лисенка за сприяння Посольства Угорської Республіки і Австрійського Культурного Форуму. В кращих концертних залах України і нашого Поділля, зокрема, звучить музика Ф.Ліста у виконанні маститих і ще молодих, але вельми талановитих виконавців. (далі…)
До Дня українського козацтва, що відзначається щороку 14 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці, працівниками бібліотеки підготовлено історичний калейдоскоп, який пройшов в спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з дошкільним відділенням. Його слухачами та зацікавленими уачсниками стали учні 7-8-х класів цього навчального закладу. Присутні розширили свої уявлення про феномен козацтва, (далі…)
Українській народній вишивці присвячувалася літературно-мистецька світлиця “Подільська криниця”, засідання якої відбулося 28 вересня в читальному залі книгозбірні спільно зі студентами будівельного технікуму. Увазі присутніх були представлені зразки традиційної української вишивки й подільського краю, починаючи з XVIII століття і до наших днів. (далі…)