31 жовтня в бібліотеці відбулася унікальна вечірка, де молодь мала змогу досхочу повеселитися з друзями й однолітками, а заодно і дізнатися про історію цього моторошного свята. Особливо сподобалися учасникам театралізованого дійства різноманітні цікаві конкурси: вони придумували захоплюючі жахливі історії, малювали зловісні портрети, замотували мумій…, а ще (далі…)
З березня 2014 року наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни. Багато страждань за цей час випало на долю нашого народу, але він проявив свій незламний дух. Тисячі українців, взявши в руки зброю, вирушили на Донбас, щоб захистити завоювання Революції гідності. Серед них і наш земляк, член громадської організації “Мольфар”, Всеукраїнської спілки ветеранів АТО і волонтерів Мигун Павло Петрович, якого було запрошено до філії бібліотеки на зустріч поколінь із молоддю. Він поінформував студентів вищого професійного училища № 11 про те, в яких умовах доводилось захищати крихкий кордон України, (далі…)
Людина – найбільш складне явище з усього існуючого в світі і найцікавіший об’єкт для самого себе. В суспільстві особистість перебуває у різних соціальних групах (родина, навчальна група, трудовий колектив, дружня компанія і т. д.). У кожній такій групі вона займає певне положення, має деякий статус. Разом з тим, особистість – це саме те, що дозволяє зберегти цілісність свого “Я”. (далі…)
Хелловін – сучасне свято, що відзначається щорічно у ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Найбільшу популярність свято має за кордоном, вельми яскраво і пишно святкується у Великобританії, США, Канаді, Ірландії і дещо скромніше в інших країнах. Назва Halloween походить від виразу All Hallow’s Eve, що розшифровується як All Hallowed Souls Eve – меса всіх святих, або переддень Дня всіх святих. В Україні Хелловін став популярним лише кілька років тому, проте це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями. Невід’ємним атрибутом Хелловіну вважається страшна голова, в середині якої знаходиться свічка – світильник Джека. (далі…)
Козацьке військо упродовж віків було армією, яка протистояла чужинцям, боронила свою землю й український народ від завойовників. Служити в козацькому війську вважалося в народі найпочеснішою справою. Саме період козацтва заклав основу виховання патріотизму в сучасної молоді. Під впливом останніх подій, коли Україна знов посилає своїх синів на захист рідної землі, відроджуються та оновлюються козацькі національні традиції, національна самосвідомість, відбувається переоцінка ціннісних орієнтацій молодих людей. Неабиякий вплив на виховання патріотично налаштованої молоді мають просвітницькі заходи, організовані бібліотечними працівниками за участю справжніх героїв сучасної доби – учасників АТО. (далі…)
Є таке поняття «смачна книга». Це коли читаєш – і отримуєш насолоду. Адже книги – це теж їжа, їжа для розуму і душі. Саме таку мету переслідували працівники філії бібліотеки, готуючи експозицію книжково-ілюстративної виставки-усмішки «Літературний фуршет», де представлено книги на будь-який смак. Відвідувачам пропонується «книжкове меню» із книжкових страв, назву яких можна дізнатися з розділів виставки. До їхньої уваги терпкий смак напою (далі…)
Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам’яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історію України XVII – XVIII ст. За добру долю і волю України колись боролися козаки. А тепер за волю нашої країни борються українські воїни.
До Дня захисника України та Дня українського козацтва працівники бібліотеки організували виставку «Від подвигу століть до сьогодення», (далі…)
Миколу Леонтовича вважають одним із найталановитіших українських композиторів всіх часів. Народний учитель з Поділля, самоук за музичними знаннями – він досягнув вершин світового мистецтва, глибоко розкривши співочу душу українського народу. М. Леонтович зумів проникнути в такі глибини національного мелосу і поезії, характер і картини побуту свого народу, як ніхто інший з його попередників і сучасників. В рамках відзначення його 140-річного ювілею працівники філії бібліотеки підготували миcтецьку вітальню «Творець подільської пісні», до проведення якої залучили (далі…)