“Вишивана Україна” – флешмоб, в якому взяли участь учні вищого художнього професійно-технічного училища № 5 та студенти вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу. Учасники ознайомилися з основними видами вишивки, її призначенням та символікою. Адже кожна область, кожен регіон передавали свої узори від матері до дитини, і за кольором, орнаментом вишивки завжди можна було визначити (далі…)
А й справді диво!… З року в рік перед Великоднем українці продовжують творити давню традицію писання писанок – розписування яєць, що має стародавнє язичницьке коріння і характеризується вишуканими й символічними орнаментальними мотивами, які чітко й злагоджено підпорядковуються сферичній формі яйця. Тому писанку справедливо називають твором-мініатюрою. Створити таке диво власноруч, та ще й де – у бібліотеці, (далі…)
Чарлі Чаплін – це, без перебільшення, один з найкращих коміків в історії світового кінематографа. На думку деяких корифеїв американського кіно, саме «бродяжка Чарлі» вніс найбільший внесок у становлення кінематографа як одного з видів мистецтва. Саме тому писати про цю людину одночасно складно і шалено цікаво. Він грав ролі, писав сценарії, продюсував власні фільми. Чарлі був одним з класиків ери німого кіно. На знайомство з цією особистістю 10 квітня до бібліотеки завітали студенти Вінницького коледжу будівництва і архітектури для участі в кіновернісажі, що був приурочений 130-річчю від дня народження Сера Чарльза Спенсера Чапліна, або, (далі…)
Недарма кажуть “Хто жартує – той живе, де сміх – там лихо пропаде”. Отож 1 квітня, в день, коли відзначається День сміху, на гостину до філії бібліотеки завітав поет, письменник, гуморист, байкар, автор більше 10-ти поетично-сатиричних збірок, лауреат обласної літературної премії ім. С.Руданського, переможець обласного конкурсу гумористів, член Національної Спілки письменників України, член Вінницького Куреня гумористів Микола Сарахан, де відбулося справжнє свято гумору. Безпосередніми учасниками живого спілкування стали студенти вищого професійного училища №11 та (далі…)