RSS Коментарі

Витяг з правил користування бібліотекою

18.11.2009 В'ячеслав

Користувачами бібліотеки є молодь віком від 15 до 21 року незалежно від статі, національності, освіти, соціального походження та релігійних переконань, що проживають в даному населеному пункті.

Права користувачів:

Користувачі бібліотеки мають право:

  • безоплатно користуватися інформацією про склад бібліотечних фондів через довідково-пошуковий апарат;
  • безоплатно отримувати консультаційну допомогу в пошуку та виборі джерел інформації;
  • безоплатно отримувати в тимчасове користування документи із фондів бібліотеки, крім документів, придбаних за кошти, одержані від господарської діяльності бібліотек;
  • одержувати документи або їх копії через міжбібліотечний абонемент (МБА);

На абонементі можна отримати книги додому з відкритого доступу та книгосховища терміном до 30 днів. У читальному залі можна користуватися особливо цінними виданнями (довідниками, енциклопедіями, літературою з питань історії, економіки, права, бізнесу, соціології, політології, літературознавства), отримати допомогу щодо підбору потрібних матеріалів. Відділ періодики пропонує для зацікавлених читачів більше 300 періодичних видань, великий вибір платівок, касет.

Для запису до бібліотеки громадяни пред’являють паспорт або інший документ, що його замінює, ознайомлюються з правилами користування і підписують зобов’язання їх виконувати, дають відомості для заповнення читацького формуляра.

Діти й підлітки до 16 років записуються до бібліотеки на підставі документа, який пред’являють їхні батьки або особи, під наглядом яких вони перебувають.

Користувач повинен дбайливо і бережливо ставитися до бібліотечних фондів, а в разі виявлення будь-яких пошкоджень попередити про це бібліотекаря, в іншому разі відповідальність за виявлені в документах дефекти несе користувач .

Коментарів поки немає. Будь першим!

Вибачте, обговорення заборонене.