RSS Коментарі

«Наша рідна земля Україною зветься»

03.04.2019 В'ячеслав

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОБЛАСНИЙ КОНКУРС МОЛОДІЖНОЇ ТВОРЧОСТІ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Це Положення визначає порядок проведення обласного конкурсу молодіжної творчості «Наша рідна земля Україною зветься» (далі – Конкурс).
1.2. Конкурс є відкритим і проводиться як творче змагання учнівської, студентської та працюючої молоді Вінниччини віком від 15 до 30 років.
1.3. Ініціатором Конкурсу є Вінницька обласна бібліотека для юнацтва, на яку покладається загальне керівництво та організаційний супровід.

2. МЕТА І ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ
2.1. Конкурс проводиться з метою формування патріотичних почуттів та національної гідності молодих людей, виховання поваги і шанобливого ставлення до своєї країни, любові до рідної мови, природи, краю; створення умов для реалізації творчого потенціалу обдарованої молоді.
2.2. Завданням Конкурсу є виявлення та підтримка творчих здібностей молоді, залучення її до творчої діяльності та активної участі у культурному житті регіону.

3. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ
3.1. Конкурс проводиться у 2-х номінаціях:
1. Поезія (вірш, поема).
2. Проза (есе, оповідання, нарис, новела тощо).
3.2. Вимоги до представлених робіт:
До участі приймаються твори, написані українською мовою і відповідають тематиці Конкурсу. Обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 3-хсторінок формату А4 (шрифт Times New Roman, кегль шрифту – 14, інтервал між рядками – 1,5, поля стандартні).
На титульній сторінці твору учасник Конкурсу зазначає свої відомості (прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання, навчальний заклад або місце роботи, домашню адресу, контактний телефон, назву твору тощо).
За бажанням конкурсант може підготувати відеоролик з декламацією власних творів та представити його на сторінці Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва в мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/vinobu.vn.ua) за хештегом #vinobu_konkurs2019.

4. ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
4.1. Конкурс проводиться в 2 тури:
– І-й тур – на районному рівні і рівні об’єднаних територіальних громад – з 15 березня по 20 квітня 2019 р.
– ІІ-й тур – на обласному рівні – з 20 квітня по 10 травня 2019 р.
4.2. За результатами Конкурсу в І-му турі Оргкомітети на місцях визначають та відправляють кращі роботи в письмовому та електронному вигляді з відомостями про авторів до Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва (21100, вул. Л. Толстого, 22, м. Вінниця, тел. (0432) 65-56-96, e-mail: vinobu@ukr.net) з позначкою КОНКУРС не пізніше 20 квітня 2019 р.

5. ВИЗНАЧЕННЯ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
5.1. Для підготовки та проведення Конкурсу створюється Оргкомітет, який здійснює інформаційну, консультативну та методичну допомогу, сприяє висвітленню інформації про перебіг та результати Конкурсу в ЗМІ та соціальних мережах (див. додаток №1).
5.2. Для проведення І-го туру Конкурсу в районних центрах та ОТГ області створюються місцеві Оргкомітети та Журі.
5.3. Переможців Конкурсу у ІІ-му турі визначає склад Журі, до якого входять представники організаторів Конкурсу, члени Національної Спілки письменників України, фахівці в галузі журналістики (див. додаток №2).
5.4. В кожній із номінацій обираються кращі твори (кращий вірш, краща новела, краще есе, кращий нарис тощо).
5.5. Незалежно від номінації Журі має право відзначити окремих учасників Конкурсу.
5.6. Оцінювання робіт відбувається за такими критеріями: змістовність, відповідність темі, оригінальність, цілісність викладеного матеріалу, глибина та переконаність художнього змісту, естетика оформлення.
5.7. За достовірність авторства роботи відповідальність несе учасник, що приймає участь у Конкурсі.
5.8. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».
5.9. Творчі роботи, надіслані на Конкурс, авторам не повертаються і не рецензуються.

6. ПІДСУМКИ КОНКУРСУ
6.1. Для відзначення переможців Конкурсу дипломами та нагородження цінними подарунками їх автори запрошуються до Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва.
Про дату нагородження переможців Конкурсу їх буде повідомлено додатково.
Витрати, пов’язані з участю у Конкурсі, здійснюються за рахунок учасників, а також коштів, не заборонених законодавством України.
6.2. Результати Конкурсу узагальнюються та оприлюднюються на офіційному сайті бібліотеки (http://vinobu.vn.ua) та на її сторінці в мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/vinobu.vn.ua).
6.3. Організатори Конкурсу залишають за собою право публічно оприлюднювати кращі конкурсні роботи.

Наша рідна земля Україною зветься

Коментарів поки немає. Будь першим!

Вибачте, обговорення заборонене.