RSS Коментарі

08.08.2022 В'ячеслав

Протягом січня – квітня 2022 року з ініціативи Національної бібліотеки України для дітей проходив всеукраїнський конкурс плакатів до Всесвітнього дня Землі “Майбутнє планети у наших руках”. Його основним завданням стала промоція заходів у сфері охорони навколишнього середовища, утвердження екоцінностей та поваги підростаючого покоління до планети Земля і своєї Батьківщини, стимулювання пізнавальної активності та творчих здібностей дітей та юнацтва. Вінницька обласна бібліотека для юнацтва спільно з Вінницька міська молодіжна громадська організація “Ноктюрн” долучилися до проведення Конкурсу та запросили всіх бажаючих взяти в ньому участь, намалювавши плакат на відповідну тематику. З умовами Конкурсу можна ознайомитися на відповідній сторінці за посиланням

Опрацьовуючи кожну роботу та підбиваючи підсумки обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Майбутнє планети в наших руках», нас переповнювала гордість за небайдужість дітей до пізнання нового про довкілля, його збереження. Можливо завдяки такому конкурсу діти в майбутньому оберуть професію еколога, дбайливо доглядатимуть та охоронятимуть навколишнє середовище.

Хочемо висловити слова подяки усім учасникам конкурсу. Ви неймовірно талановиті! Ваші роботи наповнені глибоким розумінням теми, турботою про рідну землю і нашу планету. Кожен з вас зробив цей конкурс справжнім святом витвору мистецтва в умовах пандемії коронавірусу та військової агресії Російської Федерації проти України.

Імена переможців та їх роботи можна переглянути на відповідній сторінці за посиланням

Коментарів поки немає. Будь першим!

Вибачте, обговорення заборонене.